O nas

Dziękuję za odwiedzenie mojego portalu 🙂

Ja i mój zespół posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w różnych firmach hostingowych. Wspólnie postanowiliśmy stworzyć niezależny serwis internetowy, którego przeznaczeniem będzie umożliwienie klientom firm hostingowych pozostawienie opinii na temat swojego dostawcy. 

top10hosting.pl to serwis na którym znajdziesz rzetelne recenzje poszczególnych dostawców wykonane przez doświadczonych profesjonalistów pracujących w branży, obszerne artykuły i testy porównawcze, a także ciekawostki branżowe.

Nasza historia

Pomysł stworzenia serwisu po raz pierwszy pojawił się po przejęciu forum webhostingtalk.pl kilka lat temu. Od tego czasu wspierałem różnego rodzaju inicjatywy mające na celu skupienie społeczności pasjonatów branży (pozdrawiamy rootnode.pl). Rok temu postanowiłem stworzyć samodzielny serwis i pokierować jego rozwojem. W najbliższych miesiącach planujemy oddać szereg instrygujących funkcjonalności dzięki którym pojawi się po raz pierwszy w Polsce możliwość rzetelnego porównania stabilności i wydajności usług hostingowych.

Użytkownicy Internetu szukają źródła rzetelnych informacji i wiarygodnych recenzji poszczególnych.

Źródło finansowania.

Na serwis zawiera linki polecające do dostawców, którzy udostępniają programy afiliacyjne/partnerskie. Jeżeli nie chcesz z nich skorzystać, wpisz adres internetowy dostawcy bezpośrednio w swojej przeglądarce.